Webtrh ma opäť pobavil

Dnes som na Webtrhu narazil na ponuku, ktorá sa neodmieta. Uživateľ „DI“ predáva doménu nebankovni.cz za „symbolických“ 5 000 000 Kč. Výhody domény podľa predajcu:

doména má historii od roku 2006, je stále podporována, a dnes název konkrétně této domény zná několik tisíc lidí v ČR. – názov domény pozná niekoľko tisíc ľudí v ČR 😀 A ako je doména podporovaná???

doména vybudované ranky: PR 3/10 a SR 2/10. – asi ako každá lepšie zabehnutá doména

– doménové jméno zadávají do svého internetového prohlížeče desítky zájemců o nebankovní úvěr denně. V tomto případě získáváte potencionální zákazníky zcela zdarma, díky kvalitní doméně.– tak desiatky zákazníkov denne za 5 000 000 Kč to už sa oplatí, nie?

Info o doméne: http://webtrh.cz/210749-domena-nebankovni

ZHRNUTIE: FAIL!

Webtrh zabáva

Rate this post

Comments

  1. Tato domena ma hodnotu presne 0 eur. Keby ju nechal expirovat, tak ju kupi bud nejaky robot alebo nikto. Domenovy osial pre profikov uz davno skoncil, amateri si este stale robia nadeje.
    Kto v dnesnej dobe pise do address baru domenovy nazov? Bud idem z Google, z bookmarkov, alebo referral. Ak mam nanovo instalovany Windows, iba vtedy mam prazdny address bar bez suggestions a vpisujem IBA tie domeny, ktore poznam, nie nebankovni.cz…jesus %-(

  2. zabudol tam vložiť desatinnú čiarku za 500, no bože 😀

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.