11 znakov dôveryhodného e-shopu od Martina Matejku

Prevádzkujete e-shop a neviete, prečo nemáte takmer žiadne nové objednávky? Máte nastavenú PPC reklamu, ale konverzný pomer sa blíži k nule? Možno je problém v “dôveryhodnosti” Vašeho internetového obchodu, ktorú ja sám osobne považujem za kľúčový faktor úspechu, popr. neúspechu e-shopu.

Obchodné podmienky, viditeľný kontakt, rýchla komunikácia – to všetko je len časť toho, čo môžete pre svojich zákazníkov spraviť, aby Vás považovali za “dôveryhodných”. E-shop nie je len o cenách a reklame. E-shop je predovšetkým o vzťahu medzi Vami a Vašim zákazníkom, ktorému musíte dať viac ako konkurencia.

Ak Vás zaujíma, ako spraviť e-shop dôveryhodnejším, odporúčam si prečítať najnovší článok prevádzkovateľa e-shopu SmallCars a online marketingového špecialistu, Martina Matejku:

http://www.martinmatejka.cz/11-znaku-duveryhodneho-internetoveho-obchodu.html

Ohodnoťte článok
The following two tabs change content below.
Som internetový podnikateľ. Prevádzkujem e-shopy, budujem affiliate projekty a predávam digitálne produkty. Mojich 15 online projektov mi dáva zabrať, ale užívam si to na 100%. Som digitálny nomád. Nepracujem z jednej kancelárie, ale cestujem po svete a užívam si voľnosť, ktorú mi internetové podnikanie dáva. Moje motto znie: "Kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod."

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.